Ürün sepete eklenmiştir.

Ticketfoni, spor biletleri, konserler, festivaller ve futbol maçları için önde gelen bir bilet pazarıdır. Bilet fiyatları satıcılar tarafından belirlenir ve nominal değerin altında veya üstünde olabilir.

Satış Politikası

                                                                                          

 1. Biletler listelenirken, satılırken ve teslim edilirken tüm geçerli yasalara, düzenlemelere, işbu Satış Politikası’ nın ve Kullanıcı Sözleşmesi’nin koşullarına uyulmalıdır. Satıcı Ticketfoni’ ye bir bilet sunduğunda, bileti satmak istediğiniz fiyatı (“Satış Fiyatı”) belirlemelidir.  Satıcı, biletler satılana kadar istediği zaman satış fiyatını değiştirebilir veya listeden kaldırabilir.
 2. Alıcı’nın Ticketfoni’ den bilet satın alarak teklifi kabul etmesi halinde, Satıcı, ilgili bileti gereken teslimat süresi içinde Alıcı’ya teslim etmekle yükümlüdür. Satıcı hiçbir şekilde siparişleri iptal edip,  aynı biletleri daha yüksek bir fiyattan satışa çıkaramaz. Aksi halde Sözleşme’nin ihlali kabul edilecektir ve Ticketfoni zararının tazminini Satıcı’ dan talep edebilir.
 3. Ticketfoni biletlerin satılacağını veya biletlerin Sitede yayınlandıktan sonra belirli bir süre içinde görüneceğini, etkinlik listesinde veya arama sonuçlarında belirli bir sırada görüneceğini garanti etmemektedir. Ticketfoni, herhangi bir nedenle, kesinti, bakım veya listelemedeki gecikme nedeniyle veya Site'nin kullanılamaması nedeniyle satılmayan biletlerden sorumlu olmayacaktır. Alıcı ve Satıcı bu durumu kabul ve beyan eder.
 4. Ticketfoni, etkinlik listelerine ait, etkinlik adı, etkinlik yeri veya mekânı, etkinlik başlangıç saati veya etkinlik tarihi dahil ve bunlarla sınırlı olmamak üzere Site üzerindeki diğer etkinlik bilgilerinin doğruluğunu garanti etmez. Etkinlik bilgilerinin doğruluğundan yalnızca Satıcı sorumlu olacaktır.
 5. Satıcı bilete ilişkin teklifi ücretsiz yayınlar. Satıcı fiyatı belirlemekte özgürdür. Ticketfoni sadece söz konusu biletin satışı durumunda komisyon ücreti alacaktır. Alıcı ve Satıcı bu hususları bilmekte, kabul etmektedir.
 6. Satıcı, satış için listelediği biletlerinin herhangi bir vergiye dahil olması halinde; her bir bilete ait gerekli vergi miktarını belirleyip son satış ücretine eklemek Satıcı’ nın sorumluluğundadır. Ticketfoni’nin vergi tipi ve miktarında hiçbir sorumluluğu yoktur.
 7. Ticketfoni kendisine ait Web Sitesi aracılığıyla yapılan satışlardan/işlemlerden Hizmet bedeli alacaktır. Yani; Satıcı’nın elde etmek istediği fiyat veya net ücret üzerine komisyon oranı eklenecektir. Eklenen bu oran Ticketfoni tarafından hakkedilen hizmet bedelini oluşturmaktadır. Ortaya çıkan fiyat üzerine, eğer mevcut ise, işlemin gerçekleştirildiği tarihte geçerli olan Katma Değer Vergisi (‘’KDV’’) eklenecektir.
 8. Ticketfoni’ nin Satıcı’ ya biletinin satışının onaylandığını veya beklemede olduğunu bildirdiği ilk elektronik postasından itibaren teklif geri çekilemez veya düzenlenemez.
 9. Satıcı biletleri Alıcı’nın hizmetine sunmak üzere hazır bulundurmakla yükümlüdür. İşlem Alıcı tarafından onaylandığında Ticketfoni, Satıcı’ ya satışın onaylandığına dair bir elektronik posta gönderir ve Satıcı, Alıcının satın aldığı biletlerden faydalanmasını sağlayacak şekilde işlemi tamamlamakla yükümlüdür.  Gerçekleştirilen satışlar kesinlikle iptal edilemez.
 10. Satıcılar’ın Kullanıcı Sözleşmesi ve Satış politikasında belirtilen koşullara uymaması veya kendilerinden kaynaklı herhangi bir hata sebebiyle satışları gerçekleştirilememiş tüm biletler için, Ticketfoni zararının tazminini Satıcı’ dan talep edebilecektir. Bu fiyatlara Ticketfoni’nin tam olarak gerçekleştirilemeyen siparişlerin çözümlenmesi için harcadığı masraflar da dahil olacaktır.
 11.  Ticketfoni mükerrer bir şekilde kuralları ihlal eden veya şartları yerine getirmeyen veya ihlal şüphesi yaratan satıcıların hesabını kapatma yetkisine sahiptir. Aşağıda belirtilen durumlarda Satıcı, Kullanıcı Sözleşmesi’ni ve işbu Satıcı Politikası’ nı ihlal etmiş sayılacaktır. Ticketfoni ortaya çıkan tüm zararları tazmin yoluna gidebilir.

a) Herhangi bir gösterinin Biletinin, Ticketfoni tarafından belirlenmiş maksimum süreden daha geç gönderilmesi;

b) Yayınlanandan farklı bir Bilet gönderilmesi, Satıcı bu Teklifin yayınlananla aynı veya ondan daha iyi olduğunu düşünse dahi, cezai uygulama geçerli olacaktır;

c) Ticketfoni’ nin Satıcı tarafından yerine getirilmeyen bir satışı tamamlamak için Bilet devir işletme sistemini aktive etmek durumunda kalması;

d) Satıcının işlemini tamamlamamasından dolayı Ticketfoni’ nin Alıcıya para iadesi veya geri ödeme yapma durumunda kalması;

Aşağıdaki durumlar söz konusu olduğunda gönderinin yanlış gönderildiği ve Satıcı’ nın kusurlu olduğu kabul edilir.;

 1. Koltuğun yayınlanandan farklı bir sıra düzeninde yer alması;
 2. Koltuğun yayınlanandan farklı bir bölümde yer alması;
 3. Sahneye olan uzaklığı fark etmeksizin koltuğun yayınlanandan daha yüksek bir bölgede olması;
 4. Rezerve Bilet ‘in Genel Biletle değiştirilmesi veya tam tersinin yapılması; İzleyicinin alana olan görüş açısını değiştirecek koltuklar;
 5. Tek bir ilanda yan yana (satış tipi) olarak yayınlanan fakat ayrı yerlere ait biletlerin gönderilmesi;
 6. "Birlikte" olduğu belirtilerek satılan fakat gerçekte yan yana olmayan biletler;
 7. Biletin kısıtlamaları söz konusu ise bunun ilanda açıkça belirtilmemesi.
 8. Satışın yapıldığı Web Sitesinde yer alan haritada gösterilenden farklı bir kategoride yer alan biletler;

Kargo takibi bilgileri doğru olmayan satışlar geçersiz sayılacaktır. (Kargo takip numarası Satıcı           tarafından yanlışlıkla girilmiş Alıcı biletini alsa bile bu koşul geçerlidir.)

 1. Satıcı aşağıda sıralanmış hususlardan sorumludur;
 • Herhangi bir gösteri için belirlenmiş gönderi süresi içinde kargo şirketinin paketi teslim almasını sağlamak ve gönderi etiketinin çıktısının alınması gerekiyorsa bunu doğru şekilde yapmak;
 • Gönderi etiketinin çıktısının alınması gerekmediği takdirde, gönderici ve alıcı adresini ve iletişim bilgilerini doğru bir şekilde yazmak;
 • Yapılan satışa ait biletleri bir zarfın içine koymak;
 • Gönderi sürecinde açılmasını engellemek için zarfın ağzını iyice kapatmak;
 • Gönderi etiketi varsa: kargocunun etiketi tarayıcıdan okuttuğundan ve böylece kargo teslim kaydının oluşturulduğundan emin olmak;
 • Gönderi etiketi yoksa: kargocunun gerekli tüm bilgileri ve teslim aldığı zarf sayısını teslim beyanına doğru bir şekilde yazdığından emin olmak;
 • Kargoyu teslim alan kargocunun verdiği teslim beyanı veya alındı makbuzunu uygun şekilde saklamak.

 

 1. Satıcı, biletleri, Alıcının belirtmiş olduğu adrese gönderdikten sonra paketi teslim almak Alıcı'nın sorumluluğundadır. Paketin reddedilmesi, teslim edilmemesi veya iade edilmesi durumunda, Ticketfoni tarafından para iadesi yapılmayacaktır.
 2.  Bir paket iade edilmişse ve Satıcı tarafından Alıcı’nın doğrulanmış aynı siparişini yeniden göndermesi gerekiyorsa, Satıcı yeniden sevkiyat seçenekleri için [email protected] ile iletişime geçecektir. Satıcı hatası değil ise yeni gönderimden kaynaklı Alıcı’ya ek teslimat ücreti yansıtılacaktır. Eğer ki Satıcı hatası ise Yeni gönderimden Kaynaklı Alıcı’ya ek teslimat ücreti yansıtılmaz. Bu durum Satıcı kaynaklı olduğundan teslimat ücreti Satıcı’ya yansıtılır.
 3. Bazı biletler Etkinlik tarihinden uzun zaman önce satın alınmış olabilir. (Profesyonel spor ligleri, konserler ve diğer etkinlikler hemen teslim edilmeyebilir.) Normal şartlarda biletlerin  seçilen teslimat yönteminden sonraki üç iş günü içinde teslim edilmesi gerekmektedir ancak bu 3 günlük süre teslimat tarihi anlamına gelmez. Alıcı satın alma işleminden sonra siparişlerinin durumunu hesabındaki satın aldığım biletler sayfasından inceleyebilir. Biletler mevcut olduğunda gönderileceğinden, gönderime hazır yönteminin seçilmesi, biletlerin hemen gönderileceğini garanti etmemektedir. ,
 4. Satıcı bileti geçerli olmayan bir PDF formatında (veya başka bir format) yükler veya elektronik posta ile yollarsa veya biletleri taratarak yahut fotokopi çekerek kendi dosyasını oluşturursa satış iptal edilir ve Ticketfoni’nin ödemekle yükümlü olduğu zararlar Satıcı’ dan tahsil edilir.
 5. Listelemede "hızlı gönderi" seçeneğini tıklanmış ise, Satıcı, bileti sipariş tarihinden itibaren 72 saat içinde göndereceğini taahhüt etmektedir. Bu süre dolduğunda biletler gönderilmemişse Ticketfoni Satıcıya herhangi bir tazminat ödemeksizin siparişi iptal etme hakkına sahiptir.
 6. İşlem başarıyla gerçekleştirildiği takdirde Ticketfoni, Satıcı’nın Siteye üye olurken ödemesini alması için girmiş olduğu banka hesabına belirttiği ödeme şekli aracılığıyla ödeme yapacaktır.
 7. Sona eren etkinliklerin hesapları her ayın ikinci ve dördüncü pazartesi günü yapılmaktadır. Bu etkinlikler için satılan biletlerin Ticketfoni tarafından ödeme talimatı bu tarihten iki iş günü sonra verilecektir. Satıcının ödemeyi teslim alma süresi önceden seçtiği ödeme yöntemine göre değişecektir.
 8. Yerel teslimat olacak hallerde, Alıcı, biletlerini etkinlik mekanına yakın bir yerden Satıcı’ dan teslim alacaktır. Alıcı, siparişini, önceden kendisiyle iletişime geçen Satıcı ile belirledikleri ortak bir yerden teslim almalıdır. Alıcı'nın biletleri talep etmek için bir kimlik ve ek doğrulama olarak satın alma sırasında kullanılan kredi kartını göstermesi istenebilir.
 9. Alıcı yerel teslimat konumunda bir sorunla karşılaşırsa, Alıcı yardım için [email protected] ile iletişime geçmelidir. Ne Ticketfoni ne de müşteri iletişim merkezi, biletlerin tesliminde, Alıcı’nın geçerli bir kimlik veya diğer gerekli belgeleri sağlayamaması veya Alıcı'nın biletleri belirlenen yerden teslim almaması durumunda para iadesi yapmayacaktır. Konuya ilişkin Ticketfoni’ nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 10. Alıcı’nın, etkinlik mekânında etkinliğe giriş sağlamak için kullandığı bilet geçersiz ise, Alıcı Site ile hemen iletişime geçmelidir. Alıcı, etkinlikten itibaren iki (2) gün içinde, Alıcı'nın etkinliğe girişinin reddedildiğini gösteren yazılı kanıtı almalı ve Site’nin e-posta adresi olan [email protected] adresine iki (2) gün içinde göndermelidir.
 11. Site, olay yerinden yazılı kanıtı içeren e-postayı ve Alıcı'nın reddedilen girişin koşullarını açıklamasını olaydan itibaren iki (2) gün içinde alırsa, Site Alıcı'nın iddiasını inceleyecektir. Site, kendi  takdirine bağlı olarak, Alıcı'nın girişinin reddedildiğini tespit ederse, Alıcının, bilet bedellerini ve nakliye ücretlerini geri alacaktır.
 12. Biletler Ticketfoni ’den başka web sitesinde listelenemez ve yayınlanamaz. Başka sitelerde de yayınlanmak istenirse, Ticketfoni web Sitesinden ilanın hemen kaldırılması gerekmektedir. Satıcı bu durumu kabul ve beyan etmektedir.
 13. Hileli kullanımlara karşı, Kullanıcı’ nın herhangi bir siparişte ek kimlik doğrulaması sağlaması gerekebilir. Kimlik doğrulaması, imzalı bir kredi kartı ve / veya bir sürücü belgesi ve/veya pasaport gibi kamuya açık belgelerin fotokopilerini içerebilir ancak bunlarla sınırlı değildir.

Geç Gönderim Hallerinde; 

Kâğıt biletlerde Alıcı’ya ulaşması için planladığınız kargo süresi yeterli değilse;

•  Mümkün olduğu kadar hızlı bir şekilde Site’ ye bildirmeniz gerekmektedir.

•  Siparişi geç gönderiyorsanız ekspres kargo olarak göndermeniz gerekmektedir.

•  Etkinlik Günü, teslim formunu imzalatarak biletlerinizi Satıcıya elden teslim edilmesi gerekmektedir.

Alıcı Kargo Bilgilerini Alamazsa;

•  Satış işlemine kargo gönderim bilgileri doğru işlendiyse, Alıcı mutlaka kargo gönderim bilgilerini alacaktır. Organizasyondan vb. herhangi bir durumdan kaynaklı etkinlik iptal olduysa,  Alıcı, para iadesini almak için satıcıya biletlerini iade etmesi gerekir. (Kâğıt Bilet)

• Teslim alma ve kargo süreçlerinizi kontrol ediniz.

• Biletlerinizin satışınızla eşleşip eşleşmediğini kontrol ediniz.

• Satışınıza ait biletlerin transferi, aktarımı, gönderiminde alıcıya ulaşana kadar Kontrol edilmesi Satıcının sorumluluğundadır. Satıcı bu durumu bilmek zorundadır.

Siparişlerinizde iletişimden dolayı sorun yaşamamak için;

• E-posta adresinin doğru olduğundan emin olunuz.

• Müşteri hizmetleri için kısa ve yazımı kolay e-posta adresleri kullanınız.

• Ticketfoni tarafından gönderilen mesajlara ilişkin gelen kutunuzu, spam kutunuzu her zaman kontrol ediniz.

• Satıcı ya da Alıcı ile iletişim kurmak için Ticketfoni’ nin telefon çağrısını ve e-postasını kısa bir sürede yanıtlayınız.

 

 

 

 1. ALICI POLİTİKASI

Satışa sunulan bir bileti satın almak isteyen bir Alıcı işbu Politika ve Kullanıcı Sözleşmesi’nde belirtilen tüm hususları kabul etmiş sayılacaktır.

Ödemeniz Ticketfoni’ ye yapılacak olup ve Satıcı tarafına Ödeme Hizmetleri Sözleşmesi veya Kullanıcı Sözleşmesi kapsamında ödenecektir. Satış tamamlandıktan sonra siparişler değiştirilemez veya iptal edilemez.

Alıcı’nın satın almak istediği bilete ilişkin teklifin şartlarını kabul etmesi, Satıcının belirlediği fiyatı (fiyatı her Satıcı kendi belirlediği için farklılık gösterebilir.), Ticketfoni’ nin Hizmet bedelini ve kargo ücretlerini  de ödemeyi kabul ettiği anlamına gelecektir. Biletlere ilişkin iade, iptal veya değişim olmayacaktır. Alıcı bu durumu bilmekte, kabul etmektedir.

Ticketfoni’ nin satıştan sonra gösterilerin gidişatında meydana gelebilecek yer, tarih değişiklikleri, gösterinin gerçekleştirileceği yerin durumu veya gösterinin iptal olması gibi durumlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu yoktur. Gerçekleştirilen satışlar kesinlikle iptal edilemez. Hiçbir şekilde Alıcılara yaptıkları ödemenin iadesi yapılmayacaktır.

Teklif’ in kabul edilmesiyle birlikte Alıcı için Ticketfoni’ nin Hizmet Süreci başlamış olur. Teklifin kabul edilmesiyle Alıcı, Ticketfoni' yi, satın alma işleminin yapıldığı anda geçerli olan Ticketfoni nin Hizmetine uygulanan Katma Değer Vergisi (KDV), mevcut ise diğer vergiler de dahil olmak üzere, gerçekleştirilen işlemin toplam ücretini belirlenen ödeme şekli aracılığıyla tahsil etmesi için yetkili kılmaktadır. Alıcı bu durumu peşinen kabul, beyan ve taahhüt eder.

Satışın Onaylanması ve Teslimi: Herhangi bir satışın onaylanması veya beklemeye alınması durumunda Ticketfoni Alıcı’nın belirttiği elektronik posta adresine yapılan işlemin detaylarını içeren bir onay maili gönderecektir. Bu mail Satıcı ile Alıcı arasında yapılan işlemin bir kanıtı olacaktır.

Alıcı, Türkiye dışında bulunuyorsa, Uluslararası Teslimat seçeneği seçilmelidir. Sipariş, Uluslararası Teslimatta kullanılmak üzere verildikten sonra nakliye ücreti Müşteri İletişim Merkezi tarafından ayarlanacaktır.

Hizmet bedeli; Satıcı tarafından belirlenen sabit teklif bedeli, işbu belgedeki Kullanım koşullarına uygun olarak herhangi bir gösteri için Satıcının oluşturduğu bir Teklifin Web Sitesinde görüntülenen fiyatdır. 

Kargo bedeli, Web Sitesinde işlem yapan bir Alıcı’nın Kargo Hizmetlerini kullanması sonucu oluşan bedeldir. 

Ticketfoni’ nin bilet satın alınmasına ilişkin hizmeti bedeli: Alıcı’nın bilet satın almak amacıyla Web Sitesi’ni kullanmasıyla Ticketfoni alıcının bu platformda gerçekleştirdiği tüm işlemler için aracılık Hizmeti Bedeli alma hakkı oluşur.

 

 

Ticketfoni’ nin verdiği Hizmet’ in bedeli aşağıdaki şekilde belirlenir:

Satıcı’ nın belirlediği bilet fiyatı ile gerektiğinde uygulanacak kargo ücretinin üzerine Ticketfoni tarafından sunulan Hizmete ilişkin komisyon oranı eklenecektir. Komisyon bedelinin üzerine, işlemin gerçekleştiği zaman eğer mevcut ise Katma Değer Vergisi (KDV) de eklenecektir. Ticketfoni hizmet bedeli burada belirtilen fiyatların toplamıdır.

Alıcı’nın bilet alımına ilişkin sorumlulukları:

Alıcı sipariş verdikten sonra biletlerin nasıl indirileceğine ilişkin talimatları içeren bir e-posta alacaktır. Bu nedenle, Alıcı'nın sipariş sürecinde doğru e-posta adresi bilgileri sağlaması önemlidir.  Biletler indirme işlemi için hazır olduğunda, biletleri indirebilmeniz için sipariş durumunuzda yer alan PDF Biletiniz Yüklendi. ''İndirin'’ bağlantısını tıklamanız gerekmektedir. Tıkladıktan sonra, e-posta adresiniz ve şifreniz talep edilecektir.  Sonrasında biletinizi/biletlerinizi görüntüleyebilirsiniz, bastırabilirsiniz ya da PDF olarak kaydedebilirsiniz. Etkinlik alanında barkodun sadece bir kopyası kabul edilecektir. Biletleriniz ‘’Satın Aldığım Biletler’’ kısmında da yer alacak olup ayrıca biletlerinizin yüklendiğine dair tarafınıza bir e-posta gönderilecektir. Biletleri indirmek için talimatları izleyiniz. Alıcı'nın e-posta talimatlarını almaması, biletleri indirememesi veya biletleri yazdıramaması durumunda [email protected] e-mail adresine durumu bildirerek iletişime geçme yükümlülüğü bulunmaktadır. Yanlışlık, eksiklik içeren e-posta adreslerinde ve biletlerden Alıcı sorumludur. Para iadesi yapılmayacaktır.

Mobil Bilet: Elektronik transfer teslimi, aktarım yapılacak biletin transfere açılacak sürenin belirsizliğinden dolayı anında erişim için mevcut olmayabilir. Alıcı, sipariş verdikten sonra, elektronik transferin nasıl kabul edileceğine dair talimatlar içeren bir e-posta alacaktır. Bu nedenle, Alıcı'nın sipariş sürecinde bilet transfer sistemi hesabına ait doğru e-posta adresi bilgileri sağlaması önemlidir. Alıcı'nın biletlere erişim sağlamak için ilgili bilet transfer sistemi ile bir hesap oluşturması, siparişinde de biletlere erişim sağlaması için ilgili bilet transfer sistemi hesabına ait e-posta adresini vermesi ve Alıcı'nın etkinliğe giriş için elektronik transfer sistemi aracılığıyla görüntülenen QR kodunu sunmak için bir akıllı cihaza erişiminin olması gerekir. Alıcı'nın e-posta talimatlarını almaması, biletleri indirememesi veya biletleri yazdıramaması durumunda [email protected] e-mail adresine durumu bildirerek iletişime geçme yükümlülüğü bulunmaktadır. Yanlışlık, eksiklik içeren e-posta adreslerinde ve biletlerden Alıcı sorumludur. Para iadesi yapılmayacaktır. Bazı gönderiler, teslimat noktasında doğrudan imza gerektirebilir.

Etkinlik iptali ve etkinlik erteleme

Etkinliklerin iptali veya ertelenmesi durumunda; iptal, iade veya değişim olmayacaktır.

Bir etkinlik ertelenir veya yeniden planlanırsa orijinal biletler yeniden planlanan etkinlik sırasında giriş için geçerliyse, siparişiniz geri ödeme için uygun olmayacaktır. (Alıcı için geri ödeme yapılmayacaktır.)

Etkinliğin ertelenmesi durumunda Satıcı, ertelenen etkinlikler için Biletleri yeniden satamaz, geçersiz kılamaz veya değiştiremez. Muhafaza edip yeni tarih belirlendikten sonra biletleri Alıcı’ya gönderecektir.

Biletlerini daha önceden Alıcı’ya teslim eden Satıcıların ödemeleri Etkinlikten sonra yapılacaktır.

Etkinlik organizatöründen etkinliğin ertelendiğine veya iptal edildiğine dair bir açıklama gelirse tarafınız Mail aracılığı ile bilgilendirilecektir. Alıcılara sadece etkinliğin resmi olarak iptal edilmesi durumunda paranın tamamı iade edilecektir. Ancak Ticketfoni iadenin süresine ilişkin herhangi bir taahhüt vermemektedir. Bu durum Satıcı tarafından bilinmekte ve kabul edilmektedir.

Eğer etkinlik gerçekleşirse Satıcı ödemesini etkinlikten sonraki 21 gün içinde alacaktır. Satıcı bu durumu bilmekte, kabul etmektedir.

Herhangi bir sebepten dolayı iptal edilen bir etkinliğe bilet satıldıysa; etkinlik iptal olduysa bu satış için ödeme alınamayacaktır.

Etkinliğin iptal edildiğinden ve bu etkinliğin kesinlikle gerçekleşmeyeceğinden emin olunması gerekmektedir. Kesin iptal mevcut ise en geç 4 gün içerisinde biletlerin Satıcı’ nın vermiş olduğu adrese gönderilmesi gerekmektedir. Ticketfoni, hizmet bedelini ve Kargo ücretini Alıcı’dan tahsil etmektedir. Alıcı bu durumu kabul etmektedir.

Etkinlik iptallerinde;  satın alınmaya ilişkin teslimat masrafları da iade edilmeyecektir. Teslimat tarihleri yalnızca tahminidir. Alıcı ve Satıcı kabul etmektedir.

Alıcı’nın teslimat adresinde bulunmaması halinde, gerçekleştirilemeyen teslimatın masrafları Alıcı tarafından karşılanacaktır.

Satıcı Kaynaklı Satış İptal Nedenleri:

1. Satışınıza ait mevcutta bulunan ürünler tükendiyse ve bu siparişi zorunlu teslimat tarihine kadar gönderemiyorsanız, Satışlarınıza ait listenizi kontrol ederek Alıcıların siparişini ayırın.

2. Alıcı’ya gönderilen biletlerin siparişle aynı olmaması Satıcının sorumluluğundadır. Olası tüm zararları tazmin edecektir. (Kategori, bölüm, sıra, koltuklar, geçerlilik, teslim tarihi vb.)

3. Biletin, hatalı fiyatlandırılmasından kaynaklanan zarardan Satıcı sorumludur. Hatalı fiyatlandırmalardan Ticketfoni sorumlu değildir. Satıcı bu durumu kabul ve beyan etmektedir.

4.Kargo takibi Satıcı Sorumluluğundadır.

5.Siparişin tahmini kargoya veriliş süresinde kargoya verilmemesi Satıcı’ nın sorumluğundadır.

Promosyonlu teklifler

Ticketfoni sunduğu hizmetler üzerinden promosyon veya indirim yapabilir. Alıcı ve Satıcı bu durumu bilmekte, kabul etmektedir.

 

 

 

Bu site size harika bir kullanıcı deneyimi sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazlasını öğrenmek için çerez politikamızı okuyun. Çerezler politikası