Ürün sepete eklenmiştir.

Ticketfoni, spor biletleri, konserler, festivaller ve futbol maçları için önde gelen bir bilet pazarıdır. Bilet fiyatları satıcılar tarafından belirlenir ve nominal değerin altında veya üstünde olabilir.

Trabzonspor - Karagümrük Maç Biletleri

24 Nisan 2024 Çar, 20:30 Medical Park Stadyumu, Trabzon

Batı Tribün Doğu Tribün Güney Kale Arkası Kuzey Kale Arkası B VIP A VIP Gold Gold B VIP A VIP Silver Silver C VIP Platin PLATINUM - B VIP A VIP Platin J I H A B C D E F G K I E C J D A B F G H L A B C D E F G H I J K L A1 B1 C1 D1 E1 H1 I1 J1 K1 L1 G F

Kategori ve bilet sayısına göre filtrele

Bilet kategorisi / Bölüm
Kalan
Adet
Mekan Hakkında

Bu etkinlik için mutlaka Passolig gerekmektedir. Passoliginiz yoksa almak için lütfen tıklayınız. Biletlerinizi Güvenle satın alın ve satın. Maçın tarihi ve saati değişebilir. Resmi organizatör tarafından değiştirilebilir, bu nedenle maçın saatini ve tarihini kontrol etmeye devam etmenizi tavsiye ederiz. Ticketfoni maçın tarihi ve saatinden sorumlu değildir. Maç programında yapılan değişiklikler için herhangi bir geri ödeme yapılmayacaktır. Mekana ait harita üzerinde ki yada normal filtrelemedeki Kategoriler, etkinliklerin resmi organizatörü tarafından kullanılan kategorilerden farklı olabilir.